Header image

Onze matchmakers

Wil je meer weten over adverteren via Var? Onze matchmakers staan voor je klaar.
Klik hieronder om rechtstreeks naar onze teams te gaan of scroll naar beneden.

Management & Staff

Saskia Schatteman

Chief Executive Officer

saskia.schatteman@var.be
027163403

Anny Wuyts

General Manager

anny.wuyts@var.be
027163402

Paul Driesen

Director Business Unit Tv

paul.driesen@var.be
027163412

Rudi Janssens

Director Business Unit Radio

rudi.janssens@var.be
027163420

Kristin Vinckevleugel

Office Manager

kristin.vinckevleugel@var.be
027163403
0477248921

Karen Mommaerts

Management Assistant

karen.mommaerts@var.be
027163402

Stéphanie Verschueren

Digital Advertising Manager

stephanie.verschueren@var.be
027163450
0470925184

Laura Weckhuysen

Management Assistant

laura.weckhuysen@var.be
027163411

Business Unit Radio

Rudi Janssens

Director Business Unit Radio

rudi.janssens@var.be
027163420

Annemie Pauwels

Sales Manager Radio

annemie.pauwels@var.be
027163422
0475849328

Hendrik Kiekens

Client Service Manager Radio

hendrik.kiekens@var.be
027163427
0476323825

Lore Lenseclaes

Account Manager Radio

lore.lenseclaes@var.be
027163439
0476361088

Frédéric Angelroth

Account Manager Radio

frederic.angelroth@var.be
027163423
0478525060

Bart De Wit

Account Manager Radio

bart.dewit@var.be
027163460
0473498469

Julie Zagers

Account Executive Radio

julie.zagers@var.be
027163435
0472463957

Justine De Bruyn

Account Executive Digital & Radio

justine.debruyn@var.be
027163438
0487642652

Caroline van der Kooi

Media Adviseur Radio 2

caroline.vanderkooi@var.be
027163409
0473440691

Wouter De Bruyn

Media Adviseur Radio 2

wouter.debruyn@var.be
0475854748

Hilde Housen

Sales Service Manager Radio

hilde.housen@var.be
027163426

Laurence Couturier

Manager Sales Analysis

laurence.couturier@var.be
027163429

Hilde Leemans

Business Developer Creative Partnerships

hilde.leemans@var.be
027163428
0497535537

Sam Homblé

Manager Creative Partnerships

sam.homble@var.be
0498454056

Maryse Buekenhout

Senior Sales & Planning Executive Radio

maryse.buekenhout@var.be
027163425

Isabelle Van den Moortel

Senior Sales & Planning Executive Radio

isabelle.vandenmoortel@var.be
027163421

Ivan Boons

Sales & Planning Executive Radio

ivan.boons@var.be
027163451

Shino Tomita

Sales & Planning Executive Radio

shino.tomita@var.be
027163436

Yelle Pypops

Sales & Planning Executive Radio

yelle.pypops@var.be
027163437

Tiffany Van Droogenbroeck

Client Service Executive Radio

tiffany.vandroogenbroeck@var.be
027163415

Silke Deliens

Client Service Executive Radio

silke.deliens@var.be
027163417

Gerda Vanhooren

Sales & Client Service Executive

gerda.vanhooren@var.be
027163424

Business Unit Tv

Paul Driesen

Director Business Unit Tv

paul.driesen@var.be
027163412

Erhard Jacquemyns

Key Account Manager Tv Partnerships

erhard.jacquemyns@var.be
027163442
0474834701

Bruno De Turck

Account Manager Boodschappen van Algemeen Nut

bruno.deturck@var.be
027163440
0475956653

Mauro Meurisse

Planning Executive Tv

mauro.meurisse@var.be
027163441

Annelise Tanghe

Planning Executive Tv

annelise.tanghe@var.be
027163443

Business Projects

Christel Meertens

Business Analyst Manager (externe consultant)

christel.meertens@ext.var.be
027163430

Elke Van Broekhoven

Database Coördinator / ERP Support

elke.vanbroekhoven@var.be
027163408

Jean-Philippe Bovsovers

Chief Technology Officer

jean-philippe.bovsovers@var.be
027163405
0478540275

Research

Stefan Delaeter

Research Manager

stefan.delaeter@var.be
027163414

Dirk Soetens

Research Manager

dirk.soetens@var.be
027163418

Geert Vansant

Research Manager

geert.vansant@var.be
027163445
0477547196

Silke Deliens

Client Service Executive Radio

silke.deliens@var.be
027163417

Marketing Communication

Stefanie Van Snick

Marketing Manager

stefanie.vansnick@var.be
027163419
0485164424

Tiffany Van Droogenbroeck

Client Service Executive Radio

tiffany.vandroogenbroeck@var.be
027163415

Lissa De Peuter

Contentmarketeer

lissa.depeuter@var.be
027163434

Traffic

Stephan Vanderyken

Traffic & IT Support Manager / ERP

stephan.vanderyken@var.be
027163433

Irja Claes

Traffic Assistant

irja.claes@var.be
027163431

Yelle Pypops

Sales & Planning Executive Radio

yelle.pypops@var.be
027163437

Ingrid Mommaerts

Traffic Assistant

ingrid.mommaerts@var.be
027163404

HR & Finance

Heidi Declerck

HR Manager / Preventieadviseur

heidi.declerck@var.be
027163406
0478412673

Hilde Verstraeten

Finance & Administration Manager

hilde.verstraeten@var.be
027163407

Nicole De Wit

Finance & Administration Assistant

nicole.dewit@var.be
027163432